Stanisław Hołubczak o Andrzeju Szczygle: „Najlepszy kandydat na burmistrza”

2024-03-06 10:50
Karol Szumny
2024-03-06 10:50

Stanisław Hołubczak nie wystartuje na burmistrza Gryfic – mówił tak we wczorajszym STUDIU SUPERPORTALU. Publicznie stwierdził, że burmistrz Andrzej Szczygieł jest jego kandydatem. - Jego staż pracy i doświadczenie można by było wyliczać w nieskończoność – podkreślił.

Stanisław Hołubczak

Gościem wtorkowego STUDIA SUPERPORTALU był Stanisław Hołubczak – radny Powiatu Gryfickiego i kandydat na kolejną kadencję; KWW Stanisława Hołubczaka.

Na początku programu gość Studia mówił, dlaczego ubiega się o kolejny mandat radnego powiatowego. Podsumował także mijającą kadencję. Ocenił też pracę starostów.

Następnie poruszono temat likwidacji Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rewalu. Stanisław Hołubczak wyjaśnił, dlaczego wstrzymał się od głosu podczas głosowania nad uchwałą.

Radny Powiatu Gryfickiego poinformował też, że nie zamierza ubiegać się o fotel burmistrza Gryfic i w nadchodzących wyborach samorządowych będzie wspierać Andrzeja Szczygła.

- Moim kandydatem na burmistrza Gryfic jest pan Andrzej Szczygieł. Jego staż pracy i doświadczenie można by było wyliczać w nieskończoność. Myślę, że ten program jest za krótki, żebym mógł te wszystkie zalety wymienić – powiedział Stanisław Hołubczak.

Obejrzyj całe STUDIO SUPERPORTALU ze Stanisławem Hołubczakiem (kliknij tutaj)

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!