Starostwo w Goleniowie ogranicza dostęp dla petentów

2020-10-20 16:07
Sylwester Wasiak
2020-10-20 16:07

Od dziś w starostwie powiatowym w Goleniowie powróciły ograniczenia w jego funkcjonowaniu w związku z panującą pandemią koronawirusa.

Jak informują władze starostwa:
1. Wejście do budynku Starostwa odbywać się będzie wyłącznie po uprzednim umówieniu się przez interesanta w merytorycznym wydziale.
2. Umówieni interesancie będą wpuszczani do budynku maksymalnie10 min przed wyznaczoną godziną wizyty.
3. Wszystkich interesantów obowiązuje bezwzględny nakaz zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą. Osoby bez zakrytego nosa i usta nie będą wpuszczane na teren budynku.
4. Przed wejściem do budynku będą dokonywane pomiary temperatury oraz odnotowywane przy nazwiskach na liście osób umówionych. Osoby z temperaturą 37,5st. Ci wyższą nie będą wpuszczane do budynku.
5. Osoby chcące jedynie złożyć dokumenty proszone są o pozostawienie ich w urnie przed budynkiem lub w przedsionku budynku. W celu usprawnienia komunikacji prosimy o podanie na dokumentach numeru telefonu do kontaktu.
6. Sprawy załatwione (dokumenty) będą odsyłane interesantom pocztą tradycyjną lub ewentualnie wydawane osobiście po uprzednim umówieniu terminu.
7. Korzystanie z Punktów Nieodpłatnego Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego może odbywać się w innych formach niż kontakt bezpośredni (email, telefon, epuap) po uprzednim złożeniu wniosku o udzielenie porady na odległość na adres: poradyprawne@powiat-goleniowski.pl(wniosek do pobrania na stronie Powiatu Goleniowskiego: https://www.powiat-goleniowski.pl/material,nieodplatna-pomoc-prawna,7432.html. Dla osób wykluczonych cyfrowo istnieje możliwość zgłoszenia potrzeby skorzystania z poradnictwa po uprzednim zgłoszeniu tego faktu telefonicznie pod numerem 91 471 02 24.
8. Numery telefonów do wszystkich komórek organizacyjnych Starostwa znajdują się na stronie biuletynu informacji publiczne Starostwa pod adresem: http://spow.goleniow.ibip.pl/public/

Szczegółowy komunikat na ten temat dostępny jest TUTAJ

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!