Strażacy dla ratowników z Ukrainy

2022-03-30 15:57
Sylwester Wasiak
2022-03-30 15:57

W niedzielę w Goleniowie odbędzie się festyn, z którego dochód zostanie przekazany na zakup umundurowania dla ukraińskich ratowników. Zobaczcie, jakie atrakcje czekać będą na przybyłych na festyn…

Festyn odbędzie się na parkingu przed Stadionem Miejskim w Goleniowie

- W związku z prośbą o pomoc, która wpłynęła do Robert Krupowicz, burmistrza Goleniowa o dostarczeniu środków ochrony indywidualnej dla ratowników z ukraińskiej Sławuty, miasta partnerskiego Gminy Goleniów, które przygotowuje się do obrony przed atakiem sił rosyjskich i białoruskich, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Goleniowie wspólnie z Zarządem Gminnym OSP w Goleniowie w odpowiedzi na ten apel organizuje festyn strażacki, podczas którego odbędzie się zbiórka pieniężna na zakup umundurowania i wyposażenia dla naszych ukraińskich kolegów – poinformował Dariusz Schacht, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Goleniowie, w
Festyn odbędzie się w niedzielę 3 kwietnia 2022 r. o godzinie 14:00 na parkingu przed stadionem miejskim OSIR w Goleniowie przy ul. Norwida.
Podczas festynu odbędzie się prezentacja samochodów, sprzętu i wyposażenia straży pożarnych PSP i OSP z powiatu goleniowskiego. Strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Goleniowie przeprowadzą w Mobilnej Sali Edukacyjnej pokaz pierwszej pomocy oraz przedstawią zasady prawidłowego zachowania się w przypadku powstania pożaru oraz stanów zagrożenia życia. Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie zorganizuje stanowisko, w którym będzie można oznakować swój rower oraz zapoznać się z wyposażeniem radiowozu. Straż Miejska w Goleniowie na swoim stoisku zaprezentuje swój samochód oraz będzie rozdawać darmowe gadżety.
Festyn poprowadzi DJ & Prezenter - Paweł Szewczyk a Zakład Aktywności Zawodowej Goleniów oraz Bobas&Bar utworzą strefę cateringową.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!