Strzelali na Kaszubach

2024-04-16 5:50

Goleniowscy strzelcy w miniony weekend wystąpili w zawodach strzeleckich o Puchar Kaszub. Jak poszło młodym goleniowskim zawodnikom?

ZDJĘCIE 1 z 7

Jak poinformował nas Stanisław Bogumił, trener Klubu Strzelectwa Sportowego LOK Tarcza Goleniów, w Kartuzach odbyły się zawody. Goleniowski klub reprezentowany był przez młodzików w składzie: Weronika Kujawa, Anna Miełdun i Oliver Wiciński pod opieką trenerów Michała Buniaka i Stanisława Bogumiła.
W pierwszym dniu zawodów nasi reprezentanci odnotowali następujące wyniki:
W kategorii młodziczek 10 m pistolet pneumatyczny 40 strzałów Weronika Kujawa zajęła 1. miejsce.
W kategorii młodzików 10 m pistolet pneumatyczny 40 strzałów Oliver Wiciński zajął 3. miejsce.
W kategorii młodziczek 10 m karabin pneumatyczny 40 strzałów Anna Miełdun zajęła 10. miejsce.

W drugim dniu zawodów goleniowscy strzelcy również stawali na podium.
W kategorii młodziczek 10 m pistolet pneumatyczny 40 strzałów Weronika Kujawa zajęła 1.miejsce.
W kategorii młodziczek 10 m karabin pneumatyczny 40 strzałów Anna Miełdun zajęła 9, miejsce.

Ponadto w drugim dniu zawodów odbywały się finały open o Puchar Kaszub w kategorii pistolet pneumatyczny i karabin pneumatyczny. Do finału z pistoletu pneumatycznego zakwalifikowała się Weronika Kujawa i Oliver Wiciński. Oliver Wiciński zajął ostatecznie 14. miejsce, a Weronika Kujawa zajęła 16. pozycję.