Strzelali w Pucharze Polski

2024-06-17 5:50
Sylwester Wasiak
2024-06-17 5:50

W miniony weekend zawodniczy Klubu Strzelectwa Sportowego LOK „Tarcza” Goleniów wzięli udział w zawodach III rundy Pucharu Polski. Jak strzelali nasi reprezentanci?

ZDJĘCIE 1 z 10

ak nam przekazał trener Stanisław Bogumił, zawody odbyły się w Ustce, z Klub Strzelectwa Sportowego LOK "TARCZA" Goleniów reprezentowany był przez seniorów Marcina Majkę i Agatę Budzińską oraz juniorów Gerarda Fiała i Szymona Jarząbka. Wszyscy zawodnicy startowali w swoich kategoriach.

Marcin Majka w konkurencji karabin dowolny 3x20 strzałów seniorów zakwalifikował się do finału z II miejsca i w decydującym strzelaniu zajął drugie miejsce.

Agata Budzińska w konkurencji karabin dowolny 3x20 strzałów seniorek zakwalifikowała się do finału z 7 miejsca i w finale zajęła 7 miejsce. W konkurencji karabin pneumatyczny 60 strzałów seniorek zakwalifikowała się do finału z 8 miejsca, a w finale uplasowała się na 6 pozycji. W konkurencji karabin dowolny 60 strzałów leżąc seniorek, zajęła 10 miejsce.

Szymon Jarząbek w konkurencji karabin dowolny 3x20 strzałów juniorów zakwalifikował się do finału z 5 miejsca i w finale zajął 6 miejsce. W konkurencji karabin pneumatyczny 60 strzałów juniorów zakwalifikowała się do finału z 8 miejsca, a w finale zajął 6 miejsce. W konkurencji karabin dowolny 60 strzałów leżąc juniorów, zajął 6 miejsce.

Gerard Fiał w konkurencji karabin dowolny 3x20 strzałów juniorów zakwalifikowała się do finału z 7. miejsca, a w finale zajął 7 miejsce. W konkurencji karabin pneumatyczny 60 strzałów juniorów zakwalifikował się do finału z 7 miejsca, a w finale zajął 8 miejsce. W konkurencji karabin dowolny 60 strzałów leżąc, juniorów zajął 7 miejsce.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!