Strzelcy z Goleniowa znów na podium

2023-05-16 14:00

Zawodnicy z Klubu Strzelectwa Sportowego LOK "TARCZA" Goleniów świetnie zaprezentowali się na zawodach Pucharu Polski. Zobaczcie ich wyniki oraz zdjęcia.

ZDJĘCIE 1 z 11

Jak nas poinformował Stanisław Bogumił, od czwartku 11 maja do niedzieli 14 maja w Ustce odbyły się zawody II Rundy Pucharu Polski. Klub Strzelectwa Sportowego LOK "TARCZA" Goleniów reprezentowany był przez seniorów Marcina Majkę i Zuzannę Pierko oraz juniorów Bartosza Buniaka i Konrada Galina. Wszyscy zawodnicy startowali w swoich kategoriach.W poszczególnych konkurencjach nasi reprezentanci wywalczyli następujące lokaty:
Marcin Majka w konkurencji karabin dowolny 60 strzałów leżąc seniorów zajął 1. miejsce.
Zuzanna Pierko w konkurencji pistolet sportowy 30+30 strzałów seniorek w finale zajęła 2. miejsce, a w konkurencji pistolet pneumatyczny 60 strzałów seniorek w finale zajęła 2. miejsce.
Konrad Galin w konkurencji karabin dowolny 60 strzałów leżąc juniorów zajął 7. miejsce, w konkurencji karabin pneumatyczny 60 strzałów juniorów w finale zajął 6. miejsce, zaś w konkurencji karabin dowolny 3x20 strzałów juniorów w finale uplasował się na 7. miejscu.
Bartosz Buniak w konkurencji pistolet sportowy 30+30 zajął 6. miejsce, w konkurencji pistolet pneumatyczny 60 strzałów juniorów zajął 10. miejsce, a w konkurencji pistolet szybkostrzelny 2x30 juniorów zajął 12. miejsce. Opiekunem zawodników na tych zawodach był Stanisław Bogumił.
Kolejnymi zawodami, w których będą startować nasi zawodnicy, jest Puchar Prezesa PZSS, który odbędzie się w dniach 13-16.05.2023 r. w Starachowicach.