Tak wygląda ulica po remoncie. "Szkoda materiału zmarnowanego i czasu"

2022-08-16 16:25
Paweł Palica
2022-08-16 16:25

Warto na własne oczy zobaczyć, jak po wykonanym na zlecenie gminy Goleniów doraźnym remoncie wygląda ul. ks. A. Kordeckiego. 

ZDJĘCIE 1 z 4

O wykonanych tam pracach poinformował nas jeden z mieszkańców tej niewielkiej, za to od lat znajdującej się w fatalnym stanie technicznym ulicy. Jak się okazuje uzupełniono tam tylko największe ubytki w bardzo zdegradowanej nawierzchni, cała jej reszta jak wyglądała koszmarnie, tak nadal wygląda.

- Robotnicy rozmawiali z szefem, co mają zrobić i jak się do tego zabrać, bo to całość jest do zrobienia. Porobili piętnaście minut i odjechali... pewnie zdają sobie sprawę, że to wymaga kompleksowej naprawy... Proszę wrzucić jakieś zdjęcia, to może w końcu coś zrobią, bo przejechać się nie da. Szkoda materiału zmarnowanego i czasu - komentuje Pan Arkadiusz.

Nawierzchnia ul. ks. Kordeckiego została wykonana ok. 30 lat temu w dość niecodziennej technologii. Na podłoże wylano po prostu niespecjalnie grubą warstwę betonu zmieszanego ze żwirem, a wyrównywana była ona... packami. Na dłuższą metą nie miało to prawa się sprawdzić, od lat uliczka należy więc do najgorzej w Goleniowie wyglądających. Ciężko nią przejechać nawet rowerem, bez kompleksowego rozwiązania problemu nic tutaj się nie zmieni. Pozostaje mieć nadzieję, że sprawą zainteresuje się burmistrz, bądź radni.

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Zuza

odpowiedz
16.08.2022 21:50

Mieszkańcy dziękują za remont drogi ,😡w końcu się doczekaliśmy po tyłku latach.jako osóba płacąca podatki chce zobaczyć fakturę ile to kosztowało .To co zostało wykonane to jakiś żart i kpina 😡

Jan

odpowiedz
17.08.2022 11:08

Współczuję mieszkańcom.Mieszkam na ul.Grenadierów.Jeszcze trochę i do domu będę dojeżdżał traktorem bo po oranym inaczej sie nie da.

Maria Piasecka

odpowiedz
17.08.2022 16:31

Słyszałam rozmowę pracownika z przełożonym pytał się co robić bo calana ulica jest w fatalnym stanie ,zalać najgorsze dziury ,!!?