Tylko jeden punkt

2021-08-30 5:20

Pomorzanin Nowogard zremisował na wyjeździe z Astrą Ustronie Morskie, a Masovia Maszewo doznała trzeciej porażki w sezonie.

Masovia Maszewo - Prawobrzeże Świnoujście 0:3 (0:1)
Trzeciej porażki w trzecim spotkaniu w sezonie doznała Masovia. Beniaminek z Maszewa płaci frycowe po awansie. W sobotę Masovia podejmowała u siebie Prawobrzeże Świnoujście, a więc kolejny (po Pomorzaninie Nowogard) zespół zaliczany do czołówki klasy okręgowej. Doświadczeni goście wypunktowali gospodarzy. Do przerwy Prawobrzeże prowadziło 1:0, a w drugiej połowie dorzuciło jeszcze dwie, bramki pewnie zwyciężając 3:0.

Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Nowogard 2:2 2:2 (0:1)
Bramki: Ława, Stachowiak.
Prawdziwy roller coaster zafundowali swoim kibicom piłkarze Pomorzanina. Nowogardzianie do przerwy prowadzili w Ustroniu Morskim z tamtejszą Astrą 1:0 po golu strzelonym przez Karola Ławę z rzutu karnego. W drugiej połowie miejscowi odwrócili losy spotkania, zdobywając dwa gole i wychodząc na prowadzenie. Jeden punkt dla Pomorzanina uratował Mariusz Stachowiak, strzelając gola na wagę remis.