Tylko Nowogard bez ograniczeń

2020-10-12 21:07
Sylwester Wasiak
2020-10-12 21:07

Sprawdziliśmy jak obecnie pracują urzędy w Goleniowie, Nowogardzie, Maszewie, Stepnicy, Przybiernowie i Osinie. Zdecydowana większość funkcjonuje już w trybie ograniczonego dostępu petentów do urzędników.

Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie. Burmistrz Goleniowa wprowadził ograniczenia 29 września. Interesanci obsługiwani są w holu urzędu, przy Biurze Obsługi Interesanta. Zalecane jest wcześniejsze telefoniczne umówienie wizyty i przestrzeganie ustalonej godziny załatwienia sprawy. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Urząd Miejski w Nowogardzie jak ustaliliśmy, póki co funkcjonuje bez ograniczeń, choć nie wykluczone, że może to ulec zmianie. Obowiązują podstawowe zasady reżimu sanitarnego tj. maseczki i dezynfekcja rąk. Ponadto przy wejściu do budynku ustawiona jest skrzynka, do której zainteresowani mogą wrzucać dokumenty, jeśli nie chcą sprawy załatwiać w bezpośrednim kontakcie z urzędnikami.
Urząd Miejski w Maszewie w miniony piątek burmistrz Paweł Piesio apelował o ograniczenie wizyt, a dziś tj. w poniedziałek wydał komunikat, iż z dniem 12 października do odwołania wprowadzone zostaje ograniczenie funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Maszewie poprzez zawieszenie bezpośredniej obsługi interesantów. W przypadku pilnej potrzeby - po uprzednim umówieniu się - jest możliwość bezpośredniej obsługi interesanta w Urzędzie. Szczegóły komunikatu dostępne są TUTAJ.
Urząd Miasta i Gminy w Stepnicy zgodnie z informacją burmistrza Andrzeja Wyganowskiego z dnia 7 października Urząd pracuje w dalszym ciągu na zasadzie ograniczenia bezpośrednich kontaktów z pracownikami. Szczegóły i sposób załatwiania spraw opisane są TUTAJ.
Urząd Gminy Osina zgodnie z informacją zawartą na oficjalnej stronie funkcjonuje na zasadach opisanych w komunikacie wójta z dnia 25 maja. Wykonywanie zadań przez tamtejszych urzędników podlega ograniczeniu polegającym na wykonywaniu wyłącznie zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom. Szczegóły funkcjonowania dostępne są TUTAJ.
Urząd Gminy w Przybiernowie. Wójt Przybiernowa zachęca mieszkańców do kontaktów emailowych lub telefonicznych. Możliwa jest jednak obsługa osobista po wcześniejszym umówieniu wizyty. Szczegóły funkcjonowania urzędu opisane są TUTAJ.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!