Ultrasi pokonali Zalew Szczeciński!

2020-09-06 13:00
Sylwester Wasiak

W deszczu i chłodzie, ale pewnie pokonali trasę 250km dookoła Zalewu Szczecińskiego. Zobaczcie jak wypadli w tym ultramaratonie rowerzyści z powiatu goleniowskiego...

Dwóch z czterech naszych przedstawicieli znalazło się w czołówce rowerowego ultramaratonu dookoła Zalewu Szczecińskiego! Najlepiej wypadł Wojciech Łebiński (Highway Bikers Society), który linię mety na szczecińskiej Łasztowni przekroczył po 8 godzinach, 29 minutach i 52 sekundach jazdy zajmując doskonałe 13. miejsce.
Na 17 pozycji ultramaraton ukończył Paweł Gulbinowicz (Legiony Ulicy) z czasem 08:38:05.
Piotr Kaczor z Ratusza Maszewo wyścig ukończył z czasem 10:44:35 co dało mu 93 pozycję w klasyfikacji generalnej. Czwarty z naszych reprezentantów Wojciech Gulbinowicz dotarł na metę na 111 pozycji z czasem 11:14:47.