Urodziny Goleniowa będą huczne

2024-04-15 5:00
Sylwester Wasiak
2024-04-15 5:00

Goleniowski Dom Kultury poinformował o pierwszych atrakcjach związanych z tegorocznymi Urodzinami Goleniowa. Znamy pierwsze atrakcje imprezy.

Urodziny Goleniowa rozpoczną się w piątek 17 maja. O godzinie 21.30 na parkingu przy amfiteatrze GDK i Teatr Brama, wspólnie z kilkunastoma innymi grupami z Goleniowa i okolic stworzą największe show w historii miasta. Jak informują przedstawiciele organizatora - Jarek Chilkiewicz skomponował muzykę, Małgorzata Sikorska-Miszczuk napisała tekst, a Daniel Jacewicz reżyseruje to widowisko. Na scenie, oprócz polskich gwiazd stanie kilkaset osób z Goleniowa! Na scenie będą akrobacje, pokazy ognia, nieziemska choreografia i piękna historia o walce dobra ze złem.
W sobotę 18 maja o godzinie 18.30 zagrają Specyficzni, a o 21.30 wystąpi polski raper i producent muzyczny Grubson, który ma na swoim koncie złote, jak i platynowe płyty za swoje Albumy. Jako pierwszy pobił rekord YouTub’a, a jego piosenka "Na Szczycie" jako pierwszy utwór hip-hopowy zdobyła ponad 100 mln wyświetleń! Podczas 20-letniej obecności na scenie wydał 6 studyjnych albumów.
To nie koniec atrakcji, w kolejnych dniach Goleniowski Dom Kultury będzie odsłaniał kolejne szczegóły związane z organizacją tegorocznych Urodzin Goleniowa.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!