2021-05-31 6:20

OKS Center MD Goleniów pokonał na wyjeździe Błękitnych Trzygłów i zrównał się punktami z Masovią. Końcówka sezonu zapowiada się emocjonująco! Komplet punktów w minionej kolejce zainkasowały jeszcze Pomorzanin Przybiernów i Hanza Goleniów!

ZDJĘCIE 1 z 3

Znicz Wysoka Kamieńska - Leśnik Kliniska 1:0
Zespół Leśnika doznał drugiej z rzędu porażki. Tym razem ekipa z Klinisk uległa na wyjeździe czerwonej latarni ligi - Zniczowi Wysoka Kamieńska 0:1. Dzięki trzem punktom gospodarze awansowali na przedostatnie miejsce w tabeli.

Pomorzanin Przybiernów - Promień Mosty 1:0
Bramka: Bartusiak.
Złoty gol w tym meczu padł w pierwszej połowie spotkania, a jego autorem był Maciej Bartusiak. Dzięki zwycięstwu Pomorzanin przerwał serię czterech porażek, z kolei Promień zakończył serię pięciu spotkań bez porażki.

Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo 4:0
Jastrząb wciąż nie odpuszcza w walce o awans. Zespół z Łosośnicy ograł Pioniera Żarnowo 4:0. Do przerwy gospodarze prowadzili po bramce strzelonej w 36 minucie meczu. W drugiej połowie miejscowi dorzucili jeszcze trzy trafienia (w 59, 76 i 78 minucie) i wywalczyli trzy punkty. Ekipa z Łosośnicy traci dwa punkty do liderującej Masovii i wicelidera OKS.

Błękitni Trzygłów - OKS Center MD Goleniów 0:2
Bramki: Dobrowolski, Mituła.
Błękitni w minioną środę ograli niepokonaną Masovię i liczyli na kolejny triumf tym razem nad wiceliderem. OKS jednak nie popełnił tego błędu co maszewiacy i pokonał zespół z Trzygłowia. Do przerwy goście prowadzili 1:0, a gola zdobył Adam Dobrowolski. Po przerwie gospodarze ruszyli do ataków, chcąc szybko wyrównać, a OKS mądrze się bronił wyprowadzając kontrataki. Po jednym z nich gola na 2:0 strzelił Kamil Mituła ustalając tym samym wynik spotkania. Zwyciężając OKS zrównał się punktami z Masovią. Końcówka rundy w walce o awans zapowiada się imponująco.

Hanza Goleniów - Zalew Stepnica 6:1
Bramki: Michał Lebioda – 5, Krawczyński - ?
Był to dziewiąty z rzędu mecz bez porażki i drugi z rzędu wygrany 6:1 przez Hanzę. Do przerwy gospodarze prowadzili już 5:0. W drugiej połowie Hanza podwyższyła prowadzenie na 6:0, a wówczas Zalew strzelił bramkę honorową. Świetnym wyczynem popisał się w tym spotkaniu Michał Lebioda zdobywając pięć goli!