Ważne zwycięstwo Iny!

2022-03-27 20:34

Zespół MKS Ina Goleniów pokonał pewnie Sokoła Karlino i przeskoczył rywala w ligowej tabeli!

Po trzech z rzędu porażkach na początku rundy wiosennej nadeszło nareszcie zwycięstwo. Podopieczni Kamila Twarzyńskiego w sobotnie popołudnie rozbili w pył zespół Sokoła Karlino, który podobnie jak biało-zieloni walczy o ligowy byt. Piłkarze Iny postanowili szybko pokazać rywalowi, że tego dnia nie ma co liczyć na punkty i już w 9 minucie objęli prowadzenie po golu Banachewicza (na zdjęciu), a do przerwy zaaplikowali jeszcze kolejne dwa trafienia. Wynik spotkania ustalony został w końcowych minutach spotkania, kiedy to gola na 4:0 strzelił Makarewicz, a piąte trafienie było autorstwa Królika. Ina po okazałym zwycięstwie 5:0 awansowała na szesnastą pozycję, przeskakując w tabeli Sokoła Karlino.