Ważny krok w stronę awansu!

2021-05-08 16:19
Sylwester Wasiak

Pomorzanin Nowogard pokonał Jezioraka Szczecin w meczu na szczycie klasy okręgowej!

Podopieczni Kamila Twarzyńskiego zwyciężyli 2:1. Do przerwy nowogardzianie prowadzili 1:0 po golu Karola Ławy. Ten sam zawodnik kolejny raz wpisał się na listę strzelców w 86 minucie. Jezioraka stać było jedynie na gola honorowego w doliczonym czasie gry. Dzięki tej wygranej Pomorzanin zrównał się w tabeli punktami z zespołem ze Szczecina, który jednak ma jeden mecz mniej rozegrany. Walka o awans toczyć się będzie do końca rozgrywek, dzisiejsza wygrana jednak podtrzymuje realne szanse na osiągnięcie tego celu przez ekipę z Nowogardu.
- Jestem zadowolony z trzech punktów, choć szkoda gola straconego w końcówce spotkania. Przebieg tego spotkania był bardzo podobny do tego jesienią. Byliśmy lepsi i zasłużenie wygraliśmy – podsumował spotkanie Marcin Skórniewski, prezes Pomorzanina