Wystartowali z powodzeniem w Biegu Gryfitów

2020-10-18 11:41
Sylwester Wasiak
2020-10-18 11:41

W piątek, na Stadionie Miejskim w Pyrzycach, z udziałem kilkuset zawodników, już po raz 49. odbyły się BIEGI GRYFITÓW. Z dobrej strony zaprezentowali się najmłodsi lekkoatleci Hanzy Goleniów, którzy rywalizowali na dystansach 500m, 600m i 800m.

W biegu na 800m bardzo dobrze taktycznie pobiegła Magda Saracen Wiśniewska, która po długim finiszu, wywalczyła drugie miejsce na mecie. Biegnąca na tym samym dystansie Lena Palica uplasowała się na siódmej pozycji, a Anastazja Sliviuk bieg ukończyła w środku stawki. W kategorii chłopców na 800m Maks Smolinski i Jan Motyl dobiegli do mety w drugiej dziesiątce. Na dystansie 500m dziewcząt, czwarte miejsce zajęła Julia Cieślak a Bianka Pałka, ósme. W kategorii chłopców na 500m, jako czwarty linię mety pokonał Kacper Maciołek. W biegu na 600m Weronika Domińska dobiegła do mety na ósmej pozycji, Gabrysia Szczepańska i Zuzia Halec musiały zadowolić się miejscami w drugiej dziesiątce. W biegu chłopców na tym samym dystansie Darek Puciłowski był siódmy, Dominik Piotrowicz - ósmy, Filip Lewandowski - dziewiaty, Aron Buriak - dziesiąty a Maciek Piechowiak i Jakub Siminik, zajęli miejsca w drugiej dziesiątce.
Wszyscy w/w uczniowie uczęszczają do Szkoły Podstawowej Nr1 w Goleniówie.

W tylnym rzędzie od lewej stoją: Wojtek Dąbrowski, Kacper Maciołek, Magda Saracen Wiśniewska, Julia Cieślak, Bianka Palica.W środkowym rzędzie od lewej stoją: Lena Palica, Zuzia Halec, Weronika Domińska, Filip Lewandowski, Maks Smoliński, Dominik Piotrowicz, Darek Pucilowski, Aron Buriak, Gabrysia Szczepańska, Anastazja Sliviuk, Jakub Siminik. Klęczą: Maciej Piechowiak i Jan Motyl.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!