Wystrzelali brąz

2023-10-10 5:15

Zawodnicy Klubu Strzelectwa Sportowego LOK „Tarcza” Goleniów udanie zaprezentowali się w miniony weekend w Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w strzelectwie sportowym, które odbyły się w we Wrocławiu.

ZDJĘCIE 1 z 12

Jak nam przekazał trener Stanisław Bogumił w dniach 5 – 8 października we Wrocławiu odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Młodzików, gdzie Klub Strzelectwa Sportowego LOK „TARCZA” Goleniów reprezentowany był przez młodzieżowców: Zuzannę Pierko i Michała Fajfrowskiego i młodzików Milenę Kalugę, Filipa Rosę i Olivera Wicińskiego. Wszyscy zawodnicy startowali w swoich kategoriach.

W konkurencji 10 m pistolet pneumatyczny MIX – młodzieżowcy, zawodnicy „Tarczy” Zuzanna Pierko i Michał Fajfrowski zakwalifikowali się do finału o brązowy medal z 4. miejsca w kwalifikacjach, natomiast w finale pokonali młodzieżowców z klubu „Dwór Grunwaldzki” Poznań wynikiem 16:12, zdobywając brązowy medal.

W konkurencji 10 m pistolet pneumatyczny 60 strzałów – młodzieżowcy Zuzanna Pierko w kwalifikacjach zajęła 3. miejsce, kwalifikując się do 8-osobowego finału, gdzie w finale zajęła 6. miejsce. Michał Fajfrowski w kwalifikacjach zajął 8. miejsce, kwalifikując się do 8-osobowego finału, gdzie w finale zajął 3. miejsce.

W konkurencji 25 m pistolet szybkostrzelny 2x30 – młodzieżowcy Michał Fajfrowski w kwalifikacjach zajął 4. miejsce, kwalifikując się do 6-osobowego finału, gdzie w finale zajął 5. miejsce.

W konkurencji 25 m pistolet sportowy 30+30 – młodzieżowcy Zuzanna Pierko w kwalifikacjach zajęła 9. miejsce bez kwalifikacji do finału.

W konkurencji 10 m pistolet pneumatyczny 40 strzałów – młodzicy: Oliver Wiciński zajął 16. miejsce, Filip Rosa zajął 23. miejsce.

W konkurencji 25 m pistolet szybkostrzelny 2x30 – młodzicy: Oliver Wiciński zajął 11. miejsce.

W konkurencji 10 m pistolet pneumatyczny 40 strzałów - młodziczki Milena Kaluga zajęła 19. miejsce.

W konkurencji 25 m pistolet sportowy 30+ 30 – młodziczki Milena Kaluga zajęła 20. miejsce.

W konkurencji 10 m pistolet pneumatyczny MIX Milena Kaluga i Oliver Wiciński zajęli 10. miejsce.