Wystrzelali medale Mistrzostw Polski!

2020-09-30 18:30
Sylwester Wasiak

Goleniów ma wicemistrzów Polski juniorów w strzelectwie sportowym!

W miniony weekend juniorzy z klubu strzeleckiego „Tarcza” LOK Goleniów walczyli o medale Mistrzostw Polski na bydgoskiej strzelnicy. Zuzanna Pierko w drużynie z Michałem Fajfrowskim zdobyli tytuł wicemistrza Polski w konkurencji MIX (na zdjęciu na drugim miejscu na podium). Goleniowscy strzelcy rywalizowali również indywidualnie. Zuzanna Pierko w kwalifikacji konkurencji Pistoletu Pneumatycznego 60 strz. uzyskała 554 punkty, co dało jej awans do ścisłej ósemki finalistów. Walka w finale była zacięta i ostatecznie goleniowianka zdobyła tytuł drugiego Wicemistrza Polski. Zuzanna Pierko rywalizowała również w konkurencji Pistoletu Sportowego 30+30, zakwalifikowała się do finału i ostatecznie zajęła piąte miejsce.
Michał Fajfrowski zakwalifikował się do ścisłego finału konkurencji Pistoletu Pneumatycznego 60 strz. z wynikiem 553 punktów i w finale zajął szóste miejsce.