Wystrzelali „Puchar Prezesa”!

2021-05-26 18:30

Doskonały występ zawodników Tarczy Goleniów!

Drużyna Tarczy Goleniów na zawodach o "Puchar Prezesa". Od lewej : Stanisław Bogumił (trener), Bartosz Buniak, Oliwia Żebiełowicz, Konrad Galin, Jędrzej Hankus.

Reprezentanci goleniowskiego klubu rywalizowali na bydgoskiej strzelnicy o „Puchar Prezesa”. W kwalifikacji konkurencji pistoletu pneumatycznego MIX drużyna w składzie Oliwia Żebiełowicz i Bartosz Buniak zajęli siódme miejsce i awansowali do ścisłego finału tej konkurencji. W finale zawodnicy goleniowskiego klubu zdeklasowali rywali i zdobyli złoty puchar.
Oprócz startów drużynowych zawodnicy rywalizowali indywidualnie, Bartosz Buniak w konkurencji pistoletu sportowego 30+30 zajął dziewiąte miejsce z wynikiem 466 punktów, a Oliwia Żebiełowicz piąte miejsce w konkurencji pistoletu pneumatycznego.
W zawodach wystartował również Jędrzej Hankus , który zajął 18 miejsce w pistolecie pneumatycznym z wynikiem 436 punktów.
Nie mogło również zabraknąć reprezentanta grupy „karabiniarzy”. Konrad Galin strzelając w konkurencji karabinu sportowego 30x30, zajął 13 miejsce z wynikiem 800 punktów.

Ze złotym pucharem Oliwia Żebiełowicz, Bartosz Buniak.