Z dwóch awansowała jedna!

2021-09-15 20:36

Za nami 4. runda Pucharu Polski. Awans wywalczył Pomorzanin Nowogard, z kolei Masovia Maszewo odpadła z dalszej rywalizacji!

Piłkarze Pomorzanina (czerwone koszulki) awansowali do 5.rundy Pucharu Polski

Orzeł Pęzino – Masovia Maszewo 6:1 (4:1)
Bramka: Kubiak
Masovia w ramach 4. rundy Pucharu Polski na szczeblu regionu szczecińskiego rozegrała mecz w Pęzinie z tamtejszym Orłem, aktualnie 10. drużyną A klasy grupy 2. Kluczowe zdarzenie w tym meczu miało miejsce w 8 minucie spotkania, kiedy to czerwoną kartkę za faul obejrzał Paweł Pakul. Do przerwy gospodarze wykorzystali grę w przewadze i prowadzili już 4:1. Honorowe trafienie dla Masovii zaliczył Patryk Kubiak. W drugiej odsłonie gospodarze dorzucili jeszcze dwa trafienia i wyrzucili Masovię za burtę rozgrywek Pucharu Polski.

Unia Dolice – Pomorzanin Nowogard 0:3 (0:2)
Bramki: Ława – 2, Mykhailov.
Pomorzanin Nowogard pewnie awansował do kolejnej rundy rozgrywek Pucharu Polski, pokonując na wyjeździe Unię Dolice (13. drużynę klasy okręgowej). Do przerwy goście prowadzili już 2:0 i kontrolowali przebieg spotkania. W drugiej połowie podopieczni Kamila Twarzyńskiego dorzucili jeszcze jedno trafienie i triumfowali 3:0, meldując się w 5. rundzie rozgrywek Pucharu Polski. Dwa gole w tym spotkani zdobył niezawodny Karol Ława,a jedno trafienie dołożył Igor Mykhailov.