Zadziała nie za prędko

2023-11-20 16:03
Sylwester Wasiak
2023-11-20 16:03

Zakończono prace przy budowie stacji ładowania pojazdów elektrycznych na parkingu sklepu sieci Biedronka przy ul. Puszkina w Goleniowie. Wiadomo już, kiedy zostanie oddana do użytku…

Przypomnijmy, że stacja do ładowania samochodów elektrycznych na parkingach przy sklepach sieci Biedronka to wspólny projekt realizowany przez Biedronkę i firmę Powerdot, która odpowiada za instalację urządzeń, jest właścicielem stacji, a także ich operatorem. Pisaliśmy o tym TUTAJ.
Jak nas dziś poinformowała Katarzyna Siwek z biura prasowego firmy Powerdot, w tej chwili na terenie powiatu goleniowskiego powstaje jedna taka stacja przy sklepie Biedronka w Goleniowie, która powinna być oddana do użytku za około 3 miesiące.

Przypomnijmy, że na ten moment jedyną działającą stacją ładowania samochodów elektrycznych jest ta zlokalizowana na Orlen przy goleniowskim szpitalu. Kolejne punkty, które zostaną niebawem uruchomione to stacje ładujące elektryki przy dworcu PKP oraz goleniowskich sklepach Biedronka i Kaufland.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!