Zalane piwnice i połamane drzewa

2024-05-28 8:57
Sylwester Wasiak
2024-05-28 8:57

Strażacy podejmowali wczoraj interwencje w związku z nawałnicami, które przechodziły nad naszym powiatem. Dziś po południu niestety ponownie mogą pojawić się burze, którym towarzyszyć będzie ulewny deszcz i wiatr.

Foto: OSP Dębice

Jak przekazał nam asp. Dariusz Schacht, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Goleniowie wczoraj druhowie kilkukrotnie wyjeżdżali do interwencji, które spowodowane były intensywnymi opadami deszczu i wiatrem.
Dwukrotnie interwencje dotyczyły zalanych pomieszczeń. O godz. 15:08 w Goleniów strażacy z JRG wypompowywali wodę z zalanej piwnicy przy ul. Marii Konopnickiej, a o godzinie 15.41 z zalanego salonu fryzjerskiego przy ul. Młynarskiej. O godz. 16.28 strażacy z PJRG Nowogard z kolei interweniowali przy zalanej drodze w tej miejscowości na ul. 15 Lutego.
Kolejne interwencje wieczorem dotyczyły połamanych drzew i gałęzi. O godz. 19:08 druhowie z OSP Węgorza usuwali drzewo z drogi w Kościuszkach, o godz. 21:42 strażacy z OSP Dębice i OSP Maszewo usuwali drzewo niebezpiecznie pochylające się na drogą wojewódzką w miejscowości Jenikowo, a o godz. 23:44 ponownie trzeba było usuwać drzewo z drogi w miejscowości Osowo.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!