To nie był udany weekend dla Iny Goleniów i Masovii Maszewo. Komplet punktów zgarnął jedynie Pomorzanin Nowogard.

IV LIGA
Biali Sądów - Ina Goleniów 5:1 (2:1)
Bramka: samobójcza.
Do przerwy gospodarze prowadzili 2:1, strzelając wszystkie gole. Biali prowadzili już 2:0, ale tuż przed przerwą strzelili sobie samobója. Gol kontaktowy dał nadzieję biało-zielonym, która jednak została brutalnie rozbita w drugiej części spotkania. Ekipa z Sądowa już w 49 minucie podwyższyła prowadzeni na 3:1,a w 60 minucie było 4:1. Rezultat spotkania został ustalony po golu samobójczym w wykonaniu gości i mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla Białych. Ina z dorobkiem 3 punktów po sześciu spotkaniach zajmuje 18. pozycję w tabeli.

KLASA OKRĘGOWA
Pomorzanin Nowogard – Sparta Gryfice 2:1 (0:0)
Bramki: Ława, Wlaźlak.
Pomorzanin pokonał Spartę 2:1, dedykując zwycięstwo Kacprowi Torzewskiemu oraz Oskarowi Gibasowi, którzy zmagają się z kontuzjami. Ekipa z Nowogardu odniosła trzecie zwycięstwo w sezonie i z dorobkiem 10 punktów jest wiceliderem tabeli.
Iskra Golczewo – Masovia Maszewo 13:0 (4:0)
Do przerwy Iskra Golczewo prowadziła już 4:0. W drugiej części spotkania gospodarze urządzili sobie ostre strzelanie, zdobywając łącznie 13 goli. Najlepszym strzelcem w ekipie miejscowych był znany z występów m.in. w Inie Goleniów i Vinecie Wolin Radosław Wiśniewski, strzelec pięciu goli. O spotkaniu tym Masovia powinna jak najszybciej zapomnieć i skupić się na kolejnym ligowym meczu w poszukiwaniu punktów, bo na razie z zerowym dorobkiem jest czerwoną latarnią klasy okręgowej.