Złoty medal Szymona Białasa

2020-09-14 17:37

Reprezentacja UKS Barnim Goleniów w niedzielę wzięła udział w Mistrzostwach Makroregionu w Poznaniu. Zobaczcie jak wypadli goleniowscy lekkoatleci...

Złoty medal w biegu na dystansie 600 metrów wywalczył Szymon Białas z czasem 1:27.84. Czwarte miejsce w biegu na 100 metrów zdobyła Martyna Szafran, a piąte miejsce na 1000 m Aleksandra Niewczas. Na dziewiątej pozycji bieg na 2000m ukończyła Julia Laszkiewicz, podobnie na dziewiątej lokacie w biegu na 200 metrów przez płotki znalazł się Maciej Szubert. W klasyfikacji punktowej UKS Barnim Goleniów zdobył siedem punktów co przełożyło się na szóste miejsce wśród 16 klubów z województwa zachodniopomorskiego biorących udział w Mistrzostwach Makroregionu. Trenerami zawodników są Sławomir Szwarc i Krzysztof Mańkowski.