Zmywarka Electrolux do 1500 zł - jakie modele polecamy?

2023-08-28 14:00
Artykuł sponsorowany/materiał partnera
2023-08-28 14:00

Szukasz zmywarki w dobrej cenie? Sprawdź propozycje marki Electrolux! To świetnie oceniany producent, którego urządzenia chwalone są za niezawodność i łatwą obsługę. Jaki model możesz kupić w budżecie do 1500 zł? Zobacz najchętniej kupowane propozycje!

Jak wybrać tanią zmywarkę? Najważniejsze kwestie

Szukając oszczędności przy zakupie zmywarki, najprościej zdecydować się na możliwie kompaktowy model. To świetnie rozwiązanie, jeśli szukasz sprzętu do niewielkiej kuchni lub aneksu, zwykle stołujesz się na mieście, a zmywarki potrzebujesz użyć od czasu do czasu. Najmniejsze modele Electrolux, mieszczące zaledwie sześć kompletów naczyń, kosztują ok. 1200 zł. Jeśli poszukujesz nieco więcej przestrzeni - musisz liczyć się z dopłatą 200-3000 zł ponad zakładany budżet 1500 zł.

Żebyś dobrze ocenił zapotrzebowanie, sprawdź, co właściwie znaczy komplet naczyń. To popularna jednostka miary, która określa pojemność zmywarek. Komplet to nic innego jak zestaw składający się z talerza głębokiego, płaskiego i deserowego, a także filiżanki, szklanki, kieliszka do wina oraz sztućców (widelca, łyżki, noża, łyżeczki). Dla singla lub pary często jedzących głównie poza domem nawet najmniejsza zmywarka będzie znaczącym podwyższeniem komfortu życia.

Czy warto kupować sprzęty mniej znanych producentów? Jeśli szukasz oszczędności, może kusić cię model nieznanego producenta. Bądź ostrożny! Świetnie oceniane marki, takie jak Electrolux, to gwarancja najwyższej jakości. Ze zmywarki korzystasz bardzo często - nie chcesz przecież, by się popsuła. Uznana marka oznacza zwykle doskonałą konstrukcję, trwałość i niezawodność. Łatwo to zweryfikujesz, czytając recenzje użytkowników.

Na co zawracać uwagę, wybierając zmywarkę?

Lista parametrów, które warto porównać przy zakupie zmywarki, obejmuje:

 • pojemność urządzenia;
 • wymiary sprzętu;
 • klasę energetyczną;
 • zużycie wody;
 • generowany hałas;
 • łatwe sterowanie;
 • dostępne programy;
 • dodatkowe funkcje;
 • możliwość dostosowania wnętrza zmywarki do twoich potrzeb;
 • aspekty wizualne.

Możesz zdecydować się na model do zabudowy lub wolnostojący, w zależności od tego, jak urządzona jest twoja kuchnia. Wśród modeli wolnostojących znajdziesz duży wybór sprzętów o różnorodnych walorach wizualnych - tak, by pasowały do twojej kuchni!

Polecane zmywarki Electrolux - jaką kupić?

Dysponując budżetem ok. 1500 zł masz kilka modeli do wyboru - do niektórych z polecanych sprzętów musisz dołożyć 100-300 zł. Każdy z nich to wysoka jakość i intuicyjna obsługa! Zobacz najlepiej oceniane sprzęty.

 • ELECTROLUX ESF2400OW - urządzenie, w którym umyjesz sześć kompletów naczyń. Ma pięć programów, a klasa energetyczna sprzętu to F. Sprzęt zainstalujesz w wysokiej wnęce - sprawdzi się w kompaktowych kuchniach. Urządzasz przyjęcie? Spodoba ci się 20-minutowy Party Program, który pozwoli szybko pozbyć się zabrudzeń na naczyniach, by móc wykorzystać talerze do podania kolejnych dań.
 • ELECTROLUX ESA22100SW seria 300 AirDry - bardziej pojemny model o szerokości 45 cm, w którym zmieścisz dziewięć kompletów naczyń. Klasa energetyczna tego urządzenia to F. Cykle kończone są uchyleniem drzwiczek zmywarki (AirDry) - dopływ świeżego powietrza sprawia, że naczynia szybko wysychają! Z kolei AutoSense rozpoznaje wielkość załadunku i stopień zabrudzenia naczyń, by odpowiednio dobrać parametry zmywania.
 • ELECTROLUX ESS42200SX seria 600 AirDry - sprzęt za niecałe 1700 zł. Ma szerokość 45 cm, pomieści dziewięć kompletów naczyń. Klasa energetyczna sprzętu to E. Wśród technologii znajdziesz AirDry i AutoSense. Zwróć też uwagę na system SatelliteClean, który gwarantuje pełny zasięg spryskiwania. Docenisz też funkcję ExtraHygiene, która pozwala szybko pozbyć się zarazków z naczyń.

Chcesz poznać więcej modeli? Sprawdź zmywarki Electrolux w sklepie MediaMarkt i porównaj ceny oraz parametry poszczególnych urządzeń!

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

jarek

odpowiedz
30.08.2023 11:35

w sp24 wiecej reklam niz artykulow :)