2023-09-25 14:00

Trzy punkty dla Orła Łoźnica, jedno oczko dla Masovii Maszewo i OKS Center MD Goleniów bez zdobyczy punktowej. Tak wyglądał weekend w klasie okręgowej.

ORZEŁ Łoźnica - Polonia PŁOTY 3:1 (2:1)
Bramki: Wiśniewski – 2 , Krawczyk
Piłkarze Orła Łoźnica kontynuują zwycięski marsz. Tym razem odprawili z przysłowiowym kwitkiem Polonię Płoty. Gospodarze prowadzenie objęli już w 6 minucie spotkania, a autorem gola dla miejscowych był Paweł Krawczyk. Gdy w 13 minucie Kamil Wiśniewski podwyższył na 2:0, wydawało się, że Orzeł rozpoczął kanonadę. Tymczasem w 17 minucie goście uzyskali bramkę kontaktową. Wynik spotkania ustalony został w 70 minucie, kiedy trzeciego gola dla gospodarzy i swojego drugiego w meczu strzelił Kamil Wiśniewski. Orzeł z dorobkiem 16 punktów (i jednym meczem zaległym do rozegrania) zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli.

Dąbrovia Stara Dąbrowa - Masovia Maszewo 1:1 (1:1)
Bramka: Michalczyk
Jeden punkt z derbowego wyjazdu przywieźli piłkarze Masovii. Ekipa z Maszewa zagrała w Starej Dąbrowie z tamtejszą Dąbrovią. Podopieczni Tomasza Treli jako pierwsi objęli prowadzenie po golu w 10 minucie Michalczyka. Gospodarze doprowadzili do wyrównania jeszcze przed przerwą. W drugiej części spotkania mimo stwarzanych sytuacji, gole nie padły i mecz zakończył się podziałem punktów. Masovia zgromadziła do tej pory pięć punktów i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

OKS Center MD Goleniów – Vineta II Wolin 0:2 (0:0)
Lider rozgrywek okazał się za mocny dla ekipy OKS. Goście wygrali, będąc skuteczniejszymi i wykorzystując indywidualne błędy gospodarzy. Bramki dla rezerw Vinety padły w drugiej części spotkania. OKS z dziewięcioma punktami na koncie zajmuje ósmą lokatę w tabeli.