Kolejny kwiatomat powstał w Gryficach

2024-04-16 14:44
Karol Szumny
2024-04-16 14:44

Drugi w powiecie gryfickim i pierwszy w Gryficach. Przy ul. Broniszewskiej zainstalowano kwiatomat, czyli urządzenie umożliwiające zakup bukietu przez całą dobę. Pomysłodawcą jest Ewelina Nikuła, właścicielka kwiaciarni „U Eweliny” w Gryficach.

ZDJĘCIE 1 z 3

W poniedziałek (15 kwietnia) po południu przy ul. Broniszewskiej w Gryficach został zainstalowany kwiatomat. Jest to urządzenie, które pozwala zakupić kwiaty o każdej porze dnia i nocy, w każde święta i niedziele. Jest ogólnodostępny.

- Nad kwiatomatem zastanawiałam się już od 1,5 roku. I w końcu się udało – mówi w rozmowie z naszym reporterem Ewelina Nikuła, właścicielka kwiaciarni „U Eweliny” w Gryficach.

- Zdecydowałam się na kwiatomat, ponieważ najwięcej klientów jest w weekend. Dzięki temu urządzeniu mogą oni kupować bukiety nawet po godzinach pracy kwiaciarni – wyjaśnia florystka.

Kwiatomat składa się z dziewięciu półek, na których umieszczone są bukiety. Urządzenie utrzymuje stałą temperaturę i wilgoć. Aby zakupić bukiet, należy wybrać na ekranie odpowiedni numer i zapłacić za pomocą karty płatniczej. Po sfinalizowaniu płatności otworzy się półka z wybranym bukietem.

- W naszym kwiatomacie znajdą się bukiety na każdą okazję, w różnych cenach – dodaje Ewelina Nikuła.

Zainteresowanie gryfickim kwiatomatem było na tyle duże, że w krótkim czasie po otwarciu sprzedały się trzy bukiety.

Drugie tego typu urządzenie w naszym powiecie znajduje się w Trzebiatowie przy ul. Nowej.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!